JAUNUMI

Maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery bubbles”
Daugavpils Kultūras pilī 6.martā notiks vērienīgs elpu aizraujošs 4D burbuļu šovs. Skatītājus priecēs pasaules līmeņa burbuļu iluzionists Robert Valdman, gaismu mākslinieku īpaši radīts lāzeršovs, neona istaba, dūmu specefekti un animatori ar burbuļu trikiem.
Lasīt vairāk
UNREAL Festival ar Mums
2023.gada 17.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē tika īstenots jauns elektroniskās deju mūzikas projekts – Unreal Festival. Pasākuma koncepcija paredzēja sniegt tā apmeklētājiem 12 stundu deju mūzikas pieredzi lielākajā brīvdabas skatuvē Latvijā ar pasaulē populārākajiem šī žanra mūzikas dīdžejiem.
Lasīt vairāk
Projekts "MESA - Par Mums" sadarbībā ar Lumen Art Division
Jau otro reizi pēc kārtas "Lumen Art Division" izstrādāja un realizēja jaunu skatuves un gaismas dizainu mūzikas projektam "MESA", kas norisinājās 14.februārī, Arēna Rīga. Papildus šiem darbiem "Lumen Art Division" veica pasākuma tehnisko menedžmentu un ar to saitīto darbu organizāciju.
Lasīt vairāk
Gaisma, kurai baiļu nav, sadarbībā ar mums!
Mums ir prieks prezentēt grupas "Zveri" jaunā albūma "Baiļu nav" koncerturnejas skatuves un gaismu dizainu!
Lasīt vairāk
Jauna sadarbība starp LKK un Lightconverse EU.
Ar prieku vēlamies paziņot par jaunu un labu sadarbību starp Latvijas Kultūras Kolēdžu, Lumen Art Division un LightConverse EU!
Lasīt vairāk
Rīgas pilsētas svētki.
Šī gada 15. - 16. augustā, Rīgā norisinājās "Rīgas pilsētas svētki"! Mūsu komanda pievienojās sveicēju pūlkam!
Lasīt vairāk
Gaismas ilūzija "WIZARD TROPHY 2015".
Pirmo reizi Eiropā norisinājās iluzionistu festivāls "WIZARD TROPHY 2015". "WIZARD TROPHY" ir starptautiska līmeņa festivāls un ir prestižākā prēmija iluzionistu un burvju mākslinieku aprindās.
Lasīt vairāk
"WORLD JAZZ FESTIVAL 2015".
Jau otro gadu pēc kārtas norisinājās "World Jazz Festival 2015" Rīgā. Tajā piedalījās ievērojamas džeza mūzikas zvaigznes no Baltijas, ASV un Krievijas.
Lasīt vairāk
Deju grupa "BURAS" izrāde "Popkorns"
Deju grupa "BURAS" izveidoja jaunu deju uzvedumu "Popkorns". Gaismas dizanu un režiju veidoja "Lumen Art Division".
Lasīt vairāk
Festivāls "RNR 2015" Essenā, Vācijā ar mums!
"Lumen Art Division" izstrādāja un realizēja jaunu skatuves un gaismas dizainu ikgadējam mūzikas festivālam "RNR 2015" Essenas pilsētā, Vācijā. Papildus šiem darbiem "Lumen Art Division" veica pasākuma tehnisko menedžmentu un ar to saitīto darbu organizāciju.
Lasīt vairāk
DDT "Pellucid" Eiropas turneja ir noslēgusies.
No šī gada 23. maijam līdz 5. jūnijam norisinājās rokgrupas DDT šova "Pellucid" koncertu turneja Eiropas valstīs - Vācija, Čehija, Austrija, Šveice. Turnejas gaitā tika sniegti vairāk nekā 7 koncerti. Dotās koncertu turnejas menedžmentu, loģistiku nodrošināja "Lumen Art Division".
Lasīt vairāk
Jānis Stībelis - 2 pasaules.
21. februārī, kz "Rīga", pēc vairāk kā pusotra mēneša darba Lumen Art Division prezentēja jauno skatuves un gaismas dizainu Jāņa Stībeļa jauna albūma "2 pasaules" šovam!
Lasīt vairāk
MA Lightting par mums!
Pasaules viens no labākajiem gaismas vadības pūlšu ražotājiem -MA Lighting, publicēja rakstu par Lumen Art Division darbu!
Lasīt vairāk
Borisa Grebenshikova turneja Vācijā
No 8 līdz 15. novembrim 2014 Vācijā norisinājās Borisa Grebenshikova un grupas "Aquarium" koncertu turneja "СОЛЬ"! Lumen Art Division personāls veica turnejas tehnisko menedžmentu un loģistikas organizāciju. Paldies māksliniekiem, turnejas organizātoriem, tehniskajam personālam un norises vietu administrācijai!
Lasīt vairāk
"PELLUCID" šovs dodas Pasaules turnejā!
2. novembrī 2014 gadā startēja grupas "DDT" pasaules turneja "Pellucid"! Turnejas atklāšana norisinājās Irkutskas pilsētā, Sibīrijā, Krievijā! Lumen Art Division izveidoja dotā šova skatuves un gaismas dizainu!
Lasīt vairāk
Hair Fusion Show 2014 ir aizvadīts!
Labdarības frizieru šovs "Hair Fusion Show 2014" ir aizvadīts! Vēlamies pateikties visiem atbalstītājiem, māksliniekiem, darbiniekiem un labvēļiem, kas palīdzēja dotajam pasākumam un tā mērķim! Tas ir sasniegts! Visi savāktie līdzekļi tiek ziedoti "Bērnu slimnīcas fondam" un to labajiem darbiem.Tiekamies nākošgad! Paldies
Lasīt vairāk
Mēs atbalstam "Hair Fusion Show 2014"!
Šī gada 6. septembrī, Rīga, Kongresu nams norisināsies Starptautiskais Labdarības frizieru šovs - Hair Fusion Show 2014! Mūsu komanda pievienojas atbalstītāju sarakstam, izstrādājot skatuves, gaismas dizainu un realizējot tehnisko menedžmentu dotajam pasākumam!
Lasīt vairāk
DDT jaunā albūma "PELLUCID" prezentācija
Maskavā, "Zaļā teātra" estrādē Krievijas leģendāra Roka grupa "DDT" prezentēja savu jauno albūmu "PELLUICID", dotās prezentācijas gaismas un skatuves dizainu izstrādāja mūsu radošā komanda.
Lasīt vairāk
Festivāls "RNR 2014" Essenā, Vācijā top košāks!
"Lumen Art Division" izstrādāja un realizēja jaunu skatuves un gaismas dizainu mūzikas festivālam "RNR 2014" Essenas pilsētā, Vācijā. Papildus šiem darbiem "Lumen Art Division" veica pasākuma tehnisko menedžmentu un ar to saitīto darbu organizāciju.
Lasīt vairāk
Eiropas dienas koncerts kopā ar savējiem!
1. maijā Latvija atzīmēs savus pirmos desmit gadus Eiropas Savienībā. Šajā dienā Latvijas Televīzija pārraidīs divu stundu garu izklaidējoši informatīvu programmu „10 gadus kopā ar savējiem”. Dotā raidījuma gaismu dizainu un tās režiju izstrādāja un realizēja Lumen Art Division komanda.
Lasīt vairāk
DDT turneja "ИНАЧЕ" ir noslēgusies!
Ar lielu gandarījumu vēlamies paziņot, ka grupas "DDT" šovs "Otherwise (ИНАЧЕ) ir noslēdzies. Divu gadu ligušā turneja apceļoja visu pasauli - Krievija, Anglija, ASV, Vācija, Somija, Izraēla, Ukraina, Baltija un citas valstis.
Lasīt vairāk
EIRODZIESMA 2014 kopā ar Lumen Art Division
"Lumen Art Division" sadarbībā ar "LTV" izstrādā jaunu skatuves un gaismas dizainu mūzikas konkursam "Eirodziesma 2014"!
Lasīt vairāk
Mumiytroll "SOS MATROSU" turneja kopā ar Lumen Art Division!
Lumen Art Division izveidoja jaunu skatuves un gaismas dizaina konceptu Krievijas vienai no viss atpazīstamākajām rokgrupām "Mumiytroll".
Lasīt vairāk
Jauns dizains "Batirhana Shukenova" koncertu turnejai
Lumen Art Division izstrādāja un realizēja skatuves scenogrāfiju un gaismas dizainu "Batirhana Shukenova" jubilejas koncert turnejai. "Batirhans Shukenovs" ir viens no atpazīstamākajiem Kazahstānas muziķiem Pasaulē, kurš ilgu laiku bija grupas "A - Studio" solists.
Lasīt vairāk
Eirodziesma jaunā veidolā no Lumen Art Division
Lumen Art Division sadarbībā ar kompāniju GaCo izveidoja jaunu skatuves tēlu un gaismas dizainu Eirodziesmas 2013 konkursam.
Lasīt vairāk
Tbilisi Open Air 2012 daudz gaišāks.
No 2. līdz 3. jūnijam startēja lielākais Mūzikas festivāls Gruzijā - Tbilisi Open Air 2012, kas pūlcēja pasaules slavenus mūzikas māksliniekus, tādus kā Transmitter; Zoo Brazil, DubFX un citus. .
Lasīt vairāk
Filma - koncerts "DEBESIS ZEM SIRDS"
"Cinema Without Borders" piedāvā filmu - koncertu "Debesis zem sirds", kas veltīta jaunajam grupas DDT šovam "Otherwise". Filma sastāv no divām daļām - šova prezentācijas 9. novembrī 2011. gadā Olimpiskajā sporta hallē Maskavā un šova gatavošanas un albūma ierakstīšanas materiāliem.
Lasīt vairāk
Balva par labāko koncertu nonāk pie "OTHERWISE"
Šī gada, 7 martā, "Nahse Radio" jau piekto gadu pēc kārtas apbalvoja mūziķus par sasniegumiem rock-roll mūzikas jomā: Maskavā, norisinājās abalvošanas ceremonija "Čartava djužina". Nominācijā "Koncerts" galveno balvu ieguva grupas DDT jaunā šova "OTHERWISE" prezentācija Olipiskajā arenā.
Lasīt vairāk
DDT Otherwise koncerts Londonā
22.marts 19:45, HMVAPOLLO arēna, Londona, Eiropas turnejas ietvaros grupa DDT prezentē savu šovu "Otherwise" anglijas publikai.
Lasīt vairāk
Laikraksti "L&S" un "PLSN" par "DDT Otherwise"
Pasaulē slavenākie šovu un koncertu industrijas žurnāli "Lighting & Sound" and "PLSN" publicēja rakstus savos laikrakstos par Lumen Art Division veikumiem topot "DDT Otherwise" turnejas šovam.
Lasīt vairāk
Paveiksim visu savādāk kopā ar DDT
Šajā gadā Krievijas kūlta grupa "DDT" prezentē jaunu koncerta programmu un mūzikas albūmu "Otherwise". jaunais albūms tika palaists oktobra mēnesī, līdz ar to startēja jaunā koncertu turneja NVS, Eiropas un citās pasaules valstīs.
Lasīt vairāk
Martin Profesional par "POSITIVUS 2011"
Vasara nozīmē āra mūzikas pasākumu sezonu visā Eiropā, kuras norises laikā tiek izmantotas Martin Profesional apgaismes iekārtas. Tādā veidā klātesot dažādu festivālu formātos - roka, deju un klasiskās mūzikas.
Lasīt vairāk
FLAT E - Curtain Call Roundhouses
Piektdien, 26. augustā, no 19 00 līdz 21 00, Roundhouse, Londonā. Lumen Art Division partneri, video instalāciju meistari Flat-e, MSA Visuals un FND priecīgi anansēt savus veikumus Marshmallow Laser Feast ietvaros. Par godu šim notikumam tika projektēta atrādāmo darbu kolekcija priekš Ron Arad's Curtain Call perfomanses Roundhouse,Londonā. Šajā kolekcijā tika iekļauta filma - My Secret Heart balvaslaureāts. Kuras skaņas effektu radīšanā piedalijās Matt Bateman, panorāmas fotogrāfijas meistars Barney Steel, Memo Akten's izveidoja vienkāršu harmonisku animāciju, savukārt Ultre/Details ar savu dzīvo uzstāšanos spilgtināja filmas emocijas.
Lasīt vairāk
Gaismu vētra festivālā "SUMMER SOUND 2011"
No 22. līdz 23. jūlijam Liepājā, Latvijā, tika atklāts jauns roka mūzikas festivāls "SUMMER SOUND 2011". Tā laikā uzstājās gan pašmāju, gan viess mākslinieku grupas, tādas kā "GUANO APES", "Toploader", "Calvin Haris", "GUSTAVO", "RAP", "ĒNAS", "Dzelzs Vilks" un citi. Tika izveidots īpašs skatuves tēls, kas spilgtināja doto notikumu un veidoja krāšņu mūzikas attainojuma vidi.
Lasīt vairāk
"POSITIVUS 2011" jaunā veidolā
No 16. līdz 17. jūlijam, Salacgrīvā, Latvijā, jau piekto gadu nograndēja lielākais Baltijas festivāls "POSITIVUS 2011". Kura ietvaros uzstājās tādi mākslinieki, kā "HURTS", "EDITORS", "KING CHARLES", "MARK RONSON", "JAMES", "ROYKSOPP" un citi. Sadarbībā ar kompāniju "GaCo" tika izveidots jauns Lielās skatuves apgaismojuma mākslinieciskais risinājums, kas spilgtināja katra mākslinieka uzstāšanos un pasvītroja tā induviduālo tēlu.
Lasīt vairāk
TV šovs "Astoņi" Krievijas Pirmajā kanālā.
Lumen Art Division izveidoja un realizēja skatuves un gaismas dizaina konceptu TV šovam "Astoņi" Maskavā sporta kompleksā "Olympisky". Dotā koncerta ietvaros uzstājās vienu no populārākajiem astoņiem Krievijas izpildītājiem, ar jaunajiem un vecajiem hītiem, kas bija veltīti sievietēm Sieviešu dienā. Dotais koncerts tika translēts Pirmajā Krievijas telekanālā un to noskatījās vairāk kā 10 miljoni skatītāju Krievijā un NVS valstīs.Dotās dienas TV reitingu tabulā dotais šovs ierindojās pirmajā vietā.
Lasīt vairāk
AGATA KRISTI kopā zīmē Epilogu
Lumen Art Division izstrādāja un realizēja skatuves scenogrāfiju un gaismas dizainu grupas "Agata Kristi" Atvadu turnejas koncertiem. Par kūlmināciju atvadu turnejai "Epilog" kļuva novembra koncerti lielākajos koncertu laukumos Maskavā un St. Pēterburgā - sporta kompleksā "Olympisky" un Ledus hallē. Koncerta programma sastāvēja no veciem un jauniem hītiem, kuru izpildījums tikai pavadīts ar unikālu skatuves un gaismas dizaina koncepciju no Lumen Art Division puses.
Lasīt vairāk
Laikraksti "L&S" un "PLSN" par "DDT Otherwise"

Pasaulē slavenākie šovu un koncertu industrijas žurnāli "Lighting & Sound" and "PLSN" publicēja rakstus savos laikrakstos par Lumen Art Division veikumiem topot "DDT Otherwise" turnejas šovam.

Russian rock band DDT released the album Otherwise then hit the road playing dates across Russia, former Soviet countries and Europe. Stage and lighting design was by Lumen Art Division who turned to a Martin rig of MAC III series and MAC 2000 series fixtures along with MAC 700 Washes and MAC 301 Wash luminaires.

"The visual concept was based on several stories which gave the opportunity to create a bond between the music, video and audience," Show LD says of the setup, which is dominated by a large 36 x 12m background projection screen. "The concept of the lighting design was one of symmetry that was harmonically fulfilled via video art while combining bright and colorful theatre and rock style lighting."

Used as video complement and creating impactful lighting looks onto the stage and catwalk were MAC III Profile, MAC 2000 Wash XB and MAC 700 Wash moving heads.

"The MAC IIIs are extremely powerful and surprised us with the quality of the zoom function," Show LD states of the 1500W luminaire's 1:5 zoom with focus tracking. "It also has very good movement and excellent speed options. During the show there are several quick lighting movements and the MAC III has no problem handling them on time."

Although the MAC 2000 Wash has been a leading wash light for quite some time, the XB version has given Show LD the chance to use the fixture in the production of bigger shows. "The powerful output of the 2000 Wash XB allows us to put the fixtures very high in the rig and far from the stage," he says.

Despite the fact that the rig is dominated by larger MAC lights, it was Martin's LED-based MAC 301 Wash that perhaps surprised Show LD the most. "You could say that of all the technical equipment on the show, the MAC 301 was the leader. The MAC 301 proved itself on the big screen and the fixture's zoom function created really good highlights for the lighting visualizations."

Multipurpose Martin AF-1 and more powerful Martin AF-2 fans, both DMX controllable, are used for a variety of purposes such as converting smoke to haze, producing wind effects, or keeping equipment - or performers themselves – cool.

The DDT tour continues into 2012. Lumen Art Division thanks the road crew, technical and production management, and Martin Professional support for a wonderful show.

(Jim Evans)