PAR MUMS

„Lumen Art Division” ir skatuves dizaina un apgaismojuma izstrādes studija, kas apvieno vairāku koncertu, šovu, teātru un arhitektūras dizainu novirzienu izstrādi un vizualizāciju.
Mūsu pamatnostādne ir apvienot mūsdienu laikmeta dizaina tehnoloģijas vienotā mākslas formā, kas tiek integrētas skatuviskajos tēlos, piesaistot tam attiecīgās tehniskās tehnoloģijas, to instrumentus un tehniskā menedžmenta struktūru.
Tādejādi veidojot kopēju kodolu un saikni starp struktūrām tiek panākts precīzs un atbilstoši piemērots skatuves tēls, kas ataino mākslinieka, dziedātāja, grupas vai izrādes domu, to spilgtinot, papildinot un viešot skatītājam precīzāku atmosfēras veidolu.

Studijas darbība ietver sevī vairākus virzienus, kuru pārzināšana un attiecīga pielietošana veido vēlamo rezultātu:

Skatuves dizains / scenogrāfija
Gaismas dizains
Mūlti-mēdiju sistēmas
Video un vizuālie materiāli
Specefekti
3D / 4D modelēšana un projekta vizualizācija
Projekta tehniskais menedžments

Studija apvieno vairāku speciālistu darbību attiecīgā projekta komandā un dizaina izstrādes struktūrā. Katram projektam tiek izstrādāts individuālais veidols un piemērots tehniskais risinājums, ietverot sevī arī tā tehnisko realizāciju katrā no darbības posmiem. Studijas darbības pamatā ir vairāk kā 15 gadu starptautiski atzītu profesionāļu pieredze attiecīgajā nozarē. Mūsu studija garantē maksimālu rezultāta sasniegšanu, balstot to uz precizitātes un mērķtiecīgas plānošanas pamatiem, kas  piešķir katram no darbības posmiem drošību un ātru reakciju  force-majore situācijās.

Veidojot projektu tiek izstrādās pilnīgs darbību komplekss, kas ietver sevī augstāk minētos elementus, līdz ar to sniedzot precīzu darbības posmu izpildi (ideja, izstrāde, menedžments, realizācija, kopsavilkums).

Veidojot projektu – koncerti, šovi, izrādes, TV filmēšanas un citi, tiek piesaistīti vairāki pasaulē atdzīti mākslinieki, video dizaineri, scenogrāfi , režisori un tehniskās kompānijas. Tie tiek piesaistīti atkarībā no projekta mākslinieciskās domas, režijas un projekta tipa. Papildus tiek piesaistīti jaunie, topošie mākslinieki, kuri sniedz jaunas idejas un vīzijas, līdz ar to, padarot projektus mūsdienīgākus, ar savādāku, inovatīvu skatījumu.

Stipra tehnisko zināšanu un tehniskā menedžmenta bāze veiksmīgi kalpo par atbalstu projekta realizācijā, kas papildina projektu ar loģistikas, plānošanas, aprēķinu un pieredzes bāzi, veidojot turnejas, viesizrādes un dažāda apjoma norises.